fofr-nabytek.cz

Kombinovaná komoda rea amy 7 – wenge

Kvalitní a žádaný produkt Kombinovaná komoda rea amy 7 od výrobce s mnohaletou tradicí DRE snadno najdete tady teď právě extra výhodně! Nyní zakoupíte za 5 082 Kč.
Kombinovaná komoda rea amy 7 - wenge
Ověřit dostupnost »
Značka: DRE
5 082

Nábytek z programu Rea je určen do každé místnosti – do obýváku, ložnice, jídelny, pracovny, dětského i studentského pokoje. Nábytek je vyroben z kvalitní laminované dřevotřískové desky a je dostupný v několika odstínech REA Standart. Všechny komody mají kovové nožičky vysoké 2 cm. Díky variabilitě programu Rea můžete zkombinovat jednotlivé díly podle vašich představ a vytvořit tak nábytkovou sestavu na míru.

Komoda REA Amy 7 v odstínu wenge má tloušťku horní desky 25 mm a ABS hranu 2 mm, dvířka 16 mm + ABS 1 mm. Ostatní desky mají tloušťku ABS hrany 0,5 mm. Skládá se z 1 dveří a 4 zásuvek. Je univerzální – dá se sestavit jako pravá i levá komoda. Rozměry komody jsou: 90x90x40cm (v,š,h.) Barvu lišt (B+ H (3 ks) + J) si můžete zvolit v barvě korpusu, či v jednom z dezénů UNI color. Vnitřní vybavení komody je znázorněné na perokresbě.  Podobné zboží najdete v kategorii Kombinované komody.

 

Program Rea nabízí spoustu dalších prvků, které najdete v souvisejících produktech níže.