fofr-nabytek.cz

Knihovna ema – bílá

Často hledaný výrobek Knihovna ema - bílá od značky s dobrým jménem CLK máte možnost nakoupit momentálně za extra cenu! V akci za 5 987 Kč.
Knihovna ema - bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
5 987

Máte doma školačku či studentku? Neustále jí vytýkáte nepořádek v knihách, rozházené sešity po stole či dokonce po zemi? Pořiďte jí praktickou knihovnu, která najde univerzální využití v každém dívčím pokoji. Knihovna je rozdělena na spodní skříňku a horní regál. Do třech horních polic umístíte knihy, drobnou keramiku či hračky. Spodní část nabízí uschování všech různých předmětů, které tak budou skryté před zrakem návštěv za praktickými dvířky. Skrývá se za nimi jedna police, která tak prostor ještě báječně rozdělí. Dvířka jsou navíc chráněna pneumatickými brzdami pantů. To knihovně prodlouží životnost a ochrání ji před poškozením. Knihovna se dá připevnit ke zdi, potřebné kování je součástí balení.

 

Knihovna Ema je vyrobena z kvalitního lamina a MDF. Lamino se vyznačuje nízkou cenou a vysokou pevností. Jedná se o nejčastěji využívaný materiál ve výrobě nábytku.  Knihovna se dodává v demontu. Knihovna Ema patří ke stejnojmenné kolekci zboží. Výhodou je její bílá barva, jelikož se k ní snadno přiřazují doplňky. Některé části nábytku jsou v lesku. Zboží z kolekce Ema je libovolně kombinovatelné s kolekcí Carmen. Rozměry knihovny Ema jsou 51x42x185cm (š, h, v).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Ema najdete níže v souvisejících produktech.