fofr-nabytek.cz

Knihovna cody – dub světlý

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Knihovna cody - dub od kvalitní značky CLK snadno můžete sehnat teď napořád výhodně! Levně za cenu 3 094 Kč.
Knihovna cody - dub světlý
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
3 094

Patříte mezi milovníky přírodního a jednoduchého nábytku? Pak by vás mohla zaujmout knihovna Cody, která je zhotovena v dekoru dubu světlého a velmi věrně imituje dřevo. Dekor dubu je elegantní, působí stylově a v současnosti patří mezi nejoblíbenější odstíny nábytku. Oblibu získal díky příjemnému světle hnědému odstínu a kresbě dřeva. Neutrální barva jen tak neomrzí a není složité ji kombinovat s ostatním nábytkem a doplňky.

 

Knihovna nabízí úložný prostor v podobě polic a dvířkové části. Do dvířkové části se dostanete pomocí kulatých úchytek a objevíte jednu polici. Dvířka jsou vybavena pneumatickými brzdami pantů pro tiché a bezpečné zavírání. Součástí balení je jištění k uchycení knihovny ke zdi. Knihovna je vyrobena z kvalitního lamina, které potěší dobrou mechanickou odolností a jednoduchou údržbou. Rozměry knihovny Cody jsou 72x33x169cm (š, h, v).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Cody najdete níže v souvisejících produktech.