fofr-nabytek.cz

Jídelní sestava klement – dub april/černá

Ve slevě výrobek Jídelní sestava klement - od spolehlivého výrobce BF můžete sehnat nyní za neuvěřitelně výhodnou cenu. Teď za akční cenu 48 360 Kč.
Jídelní sestava klement - dub april/černá
Ověřit dostupnost »
Značka: BF
48 360

Jsme rádi, že vám můžeme představit kolekci Klement, která vyniká svým detailním propracováním a kvalitním materiálovým složením. Už na první pohled zaujme originalita designu a barevná kombinace.

Jde o luxusní jídelní sestavu, která je vyrobena v kombinaci MDF desky a lamina (tl. 16mm) v dekoru dřeva dub april s černými doplňky, které zvýrazňují celkové provedení kolekce Klement. Horní desky korpusů mají tloušťku 22mm a ABS hrany 0,5mm-1,5mm. Čelní plochy nábytku jsou vyrobeny z MDF desky potažené PVC fólií, tl. 18mm. K dekoru dub april, který je imitací dřeva, jsou použity kovové úchyty v černé barvě a působí elegantně. Nejen barevná kombinace několika materiálů, ale také praktické prvky, jako tiché dovírání dvířek a plnovýsuvné šuplíky, jsou kladné vlastnosti, které jsou pro zákazníka důležitým ukazatelem. Originalitu sestavě dodává masivní rylovaná ozdobná lišta, která je osvětlená a je součástí všech vitrín, komod, skříní a tv stolku. Tmavé lišty a sokl nábytku tvoří s dekorem dřeva dub april estetický soulad barev, který dodává nábytku originalitu.

 

Jídelní sestava Klement se skládá z těchto prvků:

– široká komoda se šuplíky a dvířky (153 x 39,5 x 84cm – š,h,v)

– jídelní stůl s rozkládáním (90 x 160 – 200 x 76,5cm – š,h,v)

– kredenc s prosklením (144,5 x 39,5 x 94,5cm)

– závěsná police (153 x 23,5 x 22cm – š,h,v)

– vitrína vysoká (levé otevírání) (63,5 x 39,5 x 192cm – š,h,v)

– skříň vysoká 2D (levé/pravé otevírání) – (63,5 x 39,5 x 192cm – š,h,v)

 

Vitríny Klement mají v horní části skleněné police, jejichž součástí je LED osvětlení, ve spodní části je dřevěná police. Sklo vitrín je temperované. Pro umístění dekorací nebo čajového servisu nabízí dostatečný úložný prostor. Jídelní stůl je s rozkládáním. Podnož stolu zajišťuje jeho stabilitu a nijak neomezuje v sezení u stolu. Maximální šíře stolu po rozložení je 200cm, bez rozložení je šíře stolu 160cm. Nabízí prostor pro 6-8 osob. Široká komoda nabízí dostatek prostoru pro umístění jídelního servisu nebo jiných domácích potřeb. Její součástí jsou tři šuplíky s dvéřovou skříňkou. Vysoká dvéřová skříň je policová (tři police) a její součástí jsou dvoje dvířka. Závěsná police krásně vynikne nad širokou komodou a pro umístění dekorací je ideálním místem.

 

Všechny tyto prvky utváří praktickou jídelní sestavu, která má svůj originální vzhled a barevnou kombinaci. Nábytkem Klement můžete vybavit také obývací pokoj a vaše domácnost bude sladěna do jednoho stylu.