fofr-nabytek.cz

Hřejivá plyšová hračka kočička pro miminka

Kvalitní a oblíbený výrobek Hřejivá plyšová hračka kočička od značky s tradicí a dobrou pověstí Nábytek Harmonia jednoduše můžete pořídit momentálně na našich stránkách napořád výhodně. Zboží pořídíte teď u nás za 512 Kč.
Hřejivá plyšová hračka kočička pro miminka
Ověřit dostupnost »
512 539 Kč Sleva -5%
Popis produktu

Popis
Jsem plyšová kočička a jdu tě zahřát. V bříšku nosím hřejivý poklad, polštářek plněný lněnými semínky. Ulevím ti od bolestí bříška, vyhřeju postýlku, aby ses cítil jako v bavlnce, a můžeš si se mnou hrát a skotačit do nekonečna. Pokud se ušpiním, nic se neděje, maminka mě může bez obav oprat v pračce, jen pozor na vnitřní polštářek, ten do pračky nesmí.

Jak na to
Polštářek, který nosím v bříšku, se za půl minuty nahřeje v mikrovlnné troubě a blahodárné hřejivé kouzlo začíná působit.

Lněné semínko
Náplň z jemných lněných semínek se přirozeně přizpůsobí i tělíčku našich drobečků a přírodní teplo, které vyzařuje, nikdy neklesne pod přirozenou teplotu lidského těla.

Bezpečnost
Já i moji kamarádi jsme vyrobeni z nebývalé měkké kvalitní látky, ke které se každý rád přitulí. Všechny hračky Inatura splňují odpovídající bezpečnostní normy a jsou vhodné i pro ty nejmenší děti.

 

Rozměry jsou 22 x 22 x 6 cm.

 

Ohřívání v mikrovlnné troubě: max 30 vteřin (výkon 700W)