fofr-nabytek.cz

Dvoudveřová posuvná skříň se zrcadlem auri 220 – dub artisan/bílá

Tento neodolatelný produkt Dvoudveřová posuvná skříň se zrcadlem auri od společnosti s dlouholetou tradicí FI jednoduše můžete sehnat v naší nabídce za zcela nejnižší cenu. Akční cena od 20 458 Kč.
Dvoudveřová posuvná skříň se zrcadlem auri 220 - dub artisan/bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: FI
20 458
Popis produktu

Šatní skříň s velmi chytře řešeným vnitřním prostorem poskytuje dostatečný úložný prostor pro skládané prádlo i velkou visící plochu. Každé z širokých posuvných dveří nabízí identické rozložení, a tak je vhodná především jako skříň pro pár, kde má každý svoji polovinu jen pro sebe. V každé polovině najdete v horní části širokou polici, přes celou část skříně, pod kterou se nachází vždy úzký policový systém s třemi poličkami a širší část s šatní tyčí. S posuvnými dveřmi se vám bude pohodlně manipulovat díky chromovaným rukojetím. Ty nenápadně lemují kraj každého křídla dveří. Ke skříni můžete dokoupit zpomalovače dojezdu dveří či vnější rám s osvětlením.

 

Skříň je vyrobená z kvalitního lamina. Přední část dveří zdobí na levé straně celoplošné, v půli vodorovně dělené zrcadlo. Na pravé straně dveří je na MFD použita folie s vysokým leskem a vodorovné 3D proužky svým designem zvýrazňují světelné odlesky jež na skříň přirozeně dopadají. Skříň vypadá opticky širší a svým designem rozšiřuje a rozjasňuje prostor.

 

Rozměry dvoudveřové šatní skříně Auri se zrcadlem jsou 217x210x62,5cm (š, v, h).

 

Doplňkový sortiment, stejně jako další doporučený nábytek naleznete v souvisejícím zboží níže.