fofr-nabytek.cz

Dvoudílná obývací stěna rico – dub artisan/bílá

Tento designový kousek Dvoudílná obývací stěna rico - od spolehlivého výrobce FI snadno naleznete zrovna za parádní cenu. Nabídky již od 10 680 Kč.
Dvoudílná obývací stěna rico - dub artisan/bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: FI
10 680

Obývací sestava Rico se skládá ze dvou dílů. Horní, závěsný díl, přináší uzavíratelné skříňky a otevřený úložný prostor zároveň. Bílá dvířka jsou opatřena bílou lakovanou folií s leskem a otevírají se pomocí výklopného systému směsem vzhůru. Skrývají dva stejné, verikálně oddělené prostory. Sousedící dvířka, v dřevěném dekoru, jsou zavěšená v pantech po levé straně a otevírají se klasickým způsobem. Za nimi se nachází taktéž dva rovnocenné prostory, avšak tentokrát je dělení horizontální. Poslední, otevřená část tohoto závěsného segmentu je dělená poličkou z tvrzeného skla. Spodní díl obývací stěny stojí pohodlně na nízkých nožkách a nabízí dostatek prostoru pro vaše oblíbené předměty a audiovizuální zařízení díky kombinaci otevřených a uzavřených částí.

 

Dvířka v dřevěném dekoru jsou i v tomto případě zavěšená v pantech na levé straně, otevírají se klasickým způsoběm a nalezneme za nimi dělící příčku za lamina. Bílá, sousedící dvířka jsou výklopná směrem dolů, a kromě toho, že vám nabízí dva příčkou oddělené rovnocené prostory, tak působí velmi luxusním dojmem díky lakované folii, kterou jsou z vnější strany potažena. Sousedící, otevřený prostor, taktéž dělí police z tvrzeného skla. Velikost televizoru není pevně daná a není ničím omezena. Použitý materiál je kvalitní lamino, jehož hlavní výhodou je snadná údržba a dobrá odolnost proti poškození. K obývací stěně Rico bychom vám rádi doporučili dokoupit set LED osvětlení, které naleznete v souvisejících produktech níže.

 

Rozměry dvoudílné obývací stěny Rico, při rozmístění jako na fotografii, jsou 248,5x200x41,5cm (š, v, h)

 

Další inspiraci pro zařízení obývacího pokoje a veškeré související produkty k dané sestavě naleznete v doporučených produktech níže.