fofr-nabytek.cz

Dřevěná kolébka s nebesy grace 45x80cm

Akční a ve slevě kousek Dřevěná kolébka s nebesy od značky s dlouholetou historií CLK máte možnost pořídit právě dnes za super peníze. Akční cena již od 9 014 Kč.
Dřevěná kolébka s nebesy grace 45x80cm
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
9 014

Kolébky jsou hojně využívány již po několik generací a i v dnešní době jsou tradičním dětským nábytkem. Díky kolébce mají rodiče miminko stále na očích a oproti postýlce má pro miminko ideální velikost. Kolébky jsou totiž menší, než postýlky a novorozenec se v nich bude cítit bezpečněji a pohodlněji. Dětská kolébka Grace je vhodná pro miminka od narození do cca 6 měsíců. Nabízí kovový houpací mechanismus, který je však možné uzamknout, čímž vznikne pevná kolébka.

 

V ceně kolébky je zahrnuta matrace 45x80cm, ložní souprava i nebesa. Matrace a ložní souprava zajišťují pohodlí miminka, jak při spánku, tak při odpočinku. Nebesa plní funkci dekorační, ale také praktickou. Miminko totiž ochrání před hmyzem, prachem nebo nežádoucím světlem. Držák k zavěšení nebes je součástí kolébky. Kolébka má pevnou dřevěnou konstrukci. Rozměry kolébky Grace jsou 100x62x162cm (š, h, v).

 

V souvisejících produktech níže najdete další tipy na nábytek do pokoje pro miminko.