fofr-nabytek.cz

Domečková postel se stříškou fairy ii – bílá/zelená

Super výrobek Domečková postel se stříškou fairy od výrobce se zárukou kvality CLK můžete sehnat právě teď u nás extra výhodně. Nyní lze objednat jen za 12 646 Kč.
Domečková postel se stříškou fairy ii - bílá/zelená
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
12 646

Dětská domečková postel Fairy II vytvoří v pokojíčku vaší ratolesti jedinečné prostředí. Děti mohou plně rozvíjet svoji fantazii a nechat se unášet do říše pohádek a her. Konstrukce stříšky je sestavena dohromady pomocí plastových spojovacích dílů, které se ke každému dřevěnému hranolu musí přišroubovat. Otvory se šroubky se zacvaknou pomocí plastových krytek, což přispívá k vetší bezpečnosti dětí. Veškeré hrany a rohy jsou zaobleny, aby nehrozilo nebezpečí ošklivých úrazů. Lůžko je variabilní, můžete si tedy vybrat ze dvou výšek. Na každou z výšek jsou již předvrtány otvory pro snazší instalaci, nepotřebné otvory se z důvodu bezpečnosti opět dají skrýt krytkami tomu uzpůsobenými. Jednu z bočních stran lemuje napevno připevněná zábrana. Rošt je v podobě tří desek, mezi nimiž po složení vzniknou rozestupy, které zajištují přístup vzduchu k matraci. Matrace není součásti postele a je nutné ji dokoupit. Novou matraci si můžete vybrat v naší široké nabídce na našem e-shopu. Nosnost postele je 80kg.

 

Běžná domečková postel získá mnohem zábavnější a originálnější vzhled se stříškou v zelené barvě. Stříška lze díky suchému zipu snadno připevnit, čímž doslova rychlostí blesku vykouzlíte kouzelné prostředí pro sladký spánek vaší ratolesti. Stříška je plně pratelná při 30 stupních na jemné programy, což zajistí čistější a hygieničtější prostředí pro vaše děti.

 

Postel je možné doplnit příslušenstvím z řady Fairy, například zábranou, polštářem na postel nebo organizačním boxem.

 

 

Rozměry domečkové postele se stříškou Fairy II jsou 213×95,3×167,5cm (d, š, v).

 

 

Veškeré výrobky z kolekce Fairy najdete níže v souvisejících produktech.