fofr-nabytek.cz

Domečková postel se stříškou a úložným prostorem fairy ii – dub

Oblíbený a akční kousek Domečková postel se stříškou a úložným prostorem fairy od spolehlivého výrobce CLK lze sehnat zde teď právě za outletovou cenu! Aktuálně stojí u nás 15 785 Kč.
Domečková postel se stříškou a úložným prostorem fairy ii - dub
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
15 785 16 616 Kč Sleva -5%
Popis produktu

Dětská domečková postel Fairy II vytvoří v pokojíčku vaší ratolesti jedinečné prostředí. Děti mohou plně rozvíjet svoji fantazii a nechat se unášet do říše pohádek a her. Konstrukce stříšky je sestavena dohromady pomocí plastových spojovacích dílů, které se ke každému dřevěnému hranolu musí přišroubovat. Otvory se šroubky se zacvaknou pomocí plastových krytek, což přispívá k vetší bezpečnosti dětí. Veškeré hrany a rohy jsou zaobleny, aby nehrozilo nebezpečí ošklivých úrazů. Lůžko je variabilní, můžete si tedy vybrat ze dvou výšek. Na každou z výšek jsou již předvrtány otvory pro snazší instalaci, nepotřebné otvory se z důvodu bezpečnosti opět dají skrýt krytkami tomu uzpůsobenými. Jednu z bočních stran lemuje napevno připevněná zábrana. Rošt je v podobě tří desek, mezi nimiž po složení vzniknou rozestupy, které zajištují přístup vzduchu k matraci. Matrace není součásti postele a je nutné ji dokoupit. Novou matraci si můžete vybrat v naší široké nabídce na našem e-shopu. Nosnost postele je 80kg.

 

Běžná domečková postel získá mnohem zábavnější a originálnější vzhled se stříškou v růžové barvě. Stříška lze díky suchému zipu snadno připevnit, čímž doslova rychlostí blesku vykouzlíte kouzelné prostředí pro sladký spánek vaší ratolesti. Stříška je plně pratelná při 30 stupních na jemné programy, což zajistí čistější a hygieničtější prostředí pro vaše děti.

 

Šuplík pod Domečkovou postel Fairy vám, poskytne úložné místo navíc, ať už pro hračky či oblečení. V dětském pokoji je potřeba spousta úložného prostoru a když je ještě šikovně ukrytý pod postelí, je to velký bonus. Další funkcí tohoto úložného boxu je možnost vložení matrace a vytvoření přistýlky pro případné návštěvy vašich dětí. Šuplík je umístěn na kolečkách, což usnadní manipulaci s ním. Na dně šuplíku jsou větrací otvory, což přispívá k lepší cirkulaci vzduchu a tím pádem menšímu množství vlhkosti.

 

Postel je možné doplnit příslušenstvím z řady Fairy, například zábranou, polštářem na postel nebo organizačním boxem.

 

 

Rozměry domečkové postele se stříškou Fairy II jsou 213×95,3×167,5cm (d, š, v).

 

 

Veškeré výrobky z kolekce Fairy najdete níže v souvisejících produktech.