fofr-nabytek.cz

Domečková postel fairy i – dub světlý

Kvalitní a levný produkt Domečková postel fairy i od známé značky CLK můžete pořídit tady teď levně! V akci od 9 092 Kč.
Domečková postel fairy i - dub světlý
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
9 092 10 696 Kč Sleva -14%
Popis produktu

Dětská domečková postel Fairy I vytvoří v pokojíčku vaší ratolesti jedinečné prostředí. Děti mohou plně rozvíjet svoji fantazii a nechat se unášet do říše pohádek a her. Konstrukce stříšky je sestavena dohromady pomocí plastových spojovacích dílů, které se ke každému dřevěnému hranolu musí přišroubovat. Otvory se šroubky se zacvaknou pomocí plastových krytek, což přispívá k vetší bezpečnosti dětí. Veškeré hrany a rohy jsou zaobleny, aby nehrozilo nebezpečí ošklivých úrazů. Lůžko je variabilní, můžete si tedy vybrat ze dvou výšek. Na každou z výšek jsou již předvrtány otvory pro snazší instalaci, nepotřebné otvory se z důvodu bezpečnosti opět dají skrýt krytkami tomu uzpůsobenými. Rošt je v podobě tří desek, mezi nimiž po složení vzniknou rozestupy, které zajištují přístup vzduchu k matraci. Matrace není součásti postele a je nutné ji dokoupit. Novou matraci si můžete vybrat v naší široké nabídce na našem e-shopu. Nosnost postele je 80kg.

 

Postel je možné doplnit příslušenstvím z řady Fairy, například stříškou, kterou naleznete ve třech barevných provedeních, zábranou, polštářem na postel nebo úložným organizačním šuplíkem.

 

 

Rozměry domečkové postele Fairy I jsou 208,5×97,5x165cm (d, š, v).

 

 

Veškeré výrobky z kolekce Fairy najdete níže v souvisejících produktech.