fofr-nabytek.cz

Dětský pokoj selský z masivu – k17 bílý vosk

Super výrobek Dětský pokoj selský z masivu - od výrobce MW pohodlně získáte zrovna dnes trvale výhodně! Produkt momentálně prodáváme za 66 932 Kč.
Dětský pokoj selský z masivu - k17 bílý vosk
Ověřit dostupnost »
Značka: MW
66 932

Poctivá práce, pravé dřevo a vůně včelího vosku: Nechejte na sebe dýchnout masivní nábytek z borovice. Bytelný venkovský nábytek se zdaleka nehodí jen do chalupy. Díky preciznímu zpracování v rustikálním stylu ho můžete hrdě vystavit i v moderní domácnosti. Jemnou práci budete obdivovat dlouhá léta. Výrazným prvkem je nejen precizně vyřezávané pravé borové dřevo, ale také velmi dekorativní kovové úchyty. Kování je ozdobeno uměleckou patinou. Dna zásuvek jsou vyrobena z barevné překližky. Selský nábytek z masivu nabízíme v několika odstínech moření, od světle bílé až po temně černou. Vzory si prohlédněte ve fotogalerii.  Ošetřený je pravým včelím voskem, což z něj dělá luxusní ekologický nábytek. I tento selský nábytek je ručně vyráběn a při jeho výrobě je kladen velký důraz na detaily zpracování. Díky ruční práci a masivnímu dřevu je každý kus nábytku jedinečný. Nabídka nábytku z masivní borovice je velmi široká – prohlédněte si související zboží níže. Nahlédněte také do kategorií „selské komody“ (kde nabízíme rozličné typy praktických skříněk), „selské kredence“ (které si zamilujete na první pohled), „rustikální nábytek“ (co má skutečné kouzlo) a dalších.

 

Sestavu „Dětský pokoj selský z masivu“ tvoří tento nábytek: 1 Velká selská komoda COM 08 masiv 1 Psací stůl z masivu BIK 01 selský 1 Patrová postel masiv ACC 07 1 Konferenční stolek masiv MES 14 1 Truhla z masivního dřeva COS 13