fofr-nabytek.cz

Dětská vyklápěcí postel pure 100x200cm – bílá

Tento kvalitní a žádaný produkt Dětská vyklápěcí postel pure 100x200cm od dodavatele kvalitních produktů CLK lze koupit tady nyní skutečně výhodně. Aktuálně výhodně za 10 696 Kč.
Dětská vyklápěcí postel pure 100x200cm - bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
10 696

Dětská vyklápěcí postel Pure, jejíž zvedací mechanismus se nachází u čela postele, nabízí opravdu snadnou manipulaci. Díky ergonomické rukojeti v nohách postele s ní zvládne manipulaci i dítě. Odvětrávací otvory zajišťují lepší hygienické podmínky skladování. Navíc prostor, který se pod výklopným roštem skrývá, je fascinující. Tento typ postele stojí na nízkých nožkách, což přispívá k lepší cirkulaci vzduchu a umožňuje to nechávat uložené věci v úložném prostoru permanentně. Pneumatické brzdy integrované v pístech zajišťují bezpečné otevírání a zavírání postele. Součástí je také bezpečnostní zámek.

 

Tato postel se velmi hodí i do menších pokojů, protože nabízí spoustu úložného prostoru. V čele postele najdeme z obou bočních stran otevřené police, které skvěle poslouží místo regálu nebo malé knihovny. Dítě si sem může uložit rozečtené knížky, budík, různé dekorace a jiné nezbytnosti. V horní části čela postele se nachází dvě odkládací plošky a snížený prostor, kam si dítě odloží tablet nebo telefon a může jej potom díky dvěma integrovaným USB portům nabíjet přímo v posteli, bez toho, aby muselo neustále hledat po bytě nabíječku.

 

V ceně postele je kvalitní děrovaný rošt na zpevněném kovovém rámu. Matrace není součástí, ale z našeho sortimentu vám můžeme doporučit matrace v rozměrech 100x200cm, které naleznete níže v souvisejících produktech. Použitý materiál je kvalitní lamino v bílé barvě, doplňky jsou potom v barvě šedé. Hlavní předností lamina je jeho dobrá udržitelnost, snadná údržba a velmi dobrá odolnost. Tyto vlastnosti jistě každý z nás ocení.

 

Rozměry dětské vyklápěcí postele Pure jsou 103x108x225cm (š, v, h), ložná plocha je 100x200cm

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Sirius naleznete níže v souvisejících produktech.