fofr-nabytek.cz

Dětská truhla jack – dub lancelot

Ve slevě tento výrobek Dětská truhla jack - dub od společnosti CLK můžete dostat momentálně za rozumné peníze! Výhodně za cenu 4 410 Kč.
Dětská truhla jack - dub lancelot
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
4 410 4 642 Kč Sleva -4%
Popis produktu

Řešení úložných prostor je nespočet. Úložný prostor v podobě pirátské truhly je však originální a nenajdete jej jen tak u někoho. Pirátská truhla nabízí místo pro opravdu velký poklad, který hlídá žralok vyobrazený na přední části truhly. Vedle něj se nachází mapa s velkým X. Copak asi označuje? Že by místo, kde se nachází tajuplný poklad? Cesta k němu nebude jednoduchá, ale věříme, že si s každou léčkou poradíte a zažijete u toho nejedno báječné dobrodružství.

 

Truhla vám poslouží jako úschovna pokladu před pirátskými zloději. Horní víko truhly je čalouněné, díky čemuž nabízí příjemné posezení. Truhlu můžete využít na skladování hraček a případně i oblečení. Díky truhle Jack se uklízení rozházených hraček stane zábavou. Design truhly je pečlivě propracován do sebemenších detailů. Dětská truhla Jack skvěle poslouží jak po praktické stránce, tak i po stránce designové. Truhla je vyrobena z kvalitního lamina a posílena MDF. Velkou výhodou lamina je odolnost proti poškození a snadná údržba. Rozměry truhly Jack jsou 92x50x46cm (š, h, v). S kolekcí nábytku Jack uděláte vašemu malému pirátovi velkou radost.

 

Kolekce Jack je vyrobena v zajímavém dubovém dekoru lancelot v kombinaci s originálními potisky pirátské tématiky.

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Jack najdete níže v souvisejících produktech.