fofr-nabytek.cz

Dětská postýlka fairy – dub světlý

Hodně žádaný výrobek Dětská postýlka fairy - od odblíbeného výrobce CLK jednoduše můžete sehnat na našich stránkách teď za rozumné peníze. Právě nyní za 5 987 Kč.
Dětská postýlka fairy - dub světlý
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
5 987

Dětská postýlka Fairy splňuje všechny potřeby miminka do 3 let. Snoubí v sobě pohodlí, bezpečí i zábavu. Postýlka je navržena v souladu s evropskými normami, aby vašemu miminku zajistila veškerou bezpečnost, k tomu jí dopomáhají zaoblené tvary hran. U lůžka s maximální nosností 20kg najdete teleskopickou zábranu, kterou můžete polohovat nahoru a dolů podle vašich potřeb. Na druhé zábraně jsou umístěny kuličky, které rozvíjí dětské hmatové smysly a zajistí, že se dítě při bdění v postýlce nenudí. Představte si, jak spokojeně se vám bude ráno spát, když vás vaše miminko po probuzení nebude hned žádat o zábavu, ale vystačí si chvíli samo. Na dně postýlky jsou umístěny větrací průduchy pro lepší prodyšnost matrace. Vetší prodyšnost matrace zajištuje menší výskyt vlhkosti. Rozměr ode dna lůžka po vrch zábrany je 64,45cm, délka šprušlí je 60cm.

 

 

K postýlce je možné dokoupit šuplík s přihrádkami, který vám nabídne nový prostor a díky kolečkům je manipulace s ním velmi snadná. Další možností rozšíření funkcí postýlky je dokoupení přídavné kolébky, která se jednoduše nainstaluje na stojná čela postýlky v dolní části. Součástí kolébky je zarážka na zajištění kyvného pohybu v případě, že bude nepatřičný. Zarážka se dá snadno nasadit na zaoblenou spodní část kolébky a taktéž snadno vyjmout.

 

 

Rozměry postýlky Fairy jsou 143,5x86x79cm (d, v, š).

 

 

Veškeré výrobky z kolekce Fairy najdete níže v souvisejících produktech.