fofr-nabytek.cz

Dětská postel s úložným prostorem beta 90x200cm – bílá/dub wilton/šedá

Nový kus Dětská postel s úložným prostorem beta od značky MB snadno můžete pořídit aktuálně na webu za akční cenu! V akci za cenu 7 971 Kč.
Dětská postel s úložným prostorem beta 90x200cm - bílá/dub wilton/šedá
Ověřit dostupnost »
Značka: MB
7 971 9 964 Kč Sleva -20%

Postel Beta již na první pohled upoutá spojením odstínů, které dohromady dokonale ladí. Na postel je použitá bílá a šedá barva, které jsou oživeny dekorem dubu wilton. Design je tak velmi moderní a nadčasový, avšak stále jednoduchý. Zalíbení u dětí by tak mohla postel najít až po dospělost. Vzhledem k neutrálním barvám se bude lehce kombinovat s dalšími prvky v pokoji.

 

Čelo postele je zhotoveno jako praktický nástavec s poličkami, jehož umístění ocení každý, kdo potřebuje mít v noci vše potřebné na dosah. Na nástavec můžete odložit rozečtenou knihu, lampičku, telefon nebo třeba budík. Poličky lze umístit i na opačnou stranu postele. Čelo tak poslouží jako náhrada nočního stolku. K uložení věcí nabízí postel dvě zásuvky s kovovými úchytkami, které můžete namontovat na levou nebo pravou stranu postele. Ložná plocha je 90x200cm. V ceně je zahrnutý rošt (pevná děrovaná deska) s otvory pro dostatečné větrání matrace. Matrace není součástí postele, ale v případě zájmu můžete vybrat matraci z našeho sortimentu. Doporučujeme pořídit matraci o výšce alespoň 15cm.

 

Postel je vyrobená z lamina o tloušťce 16mm, mezi jehož vlastnosti patří odolnost proti krátkodobé vlhkosti a oděru. Zároveň potěší snadnou údržbou a povrch postačí přetřít vlhčeným hadříkem. Hrany jsou opatřeny ABS lištou, která plní ochrannou funkci a zvyšuje odolnost nábytku. Rozměry dětské postele Beta jsou 114x224x80cm (š, h, v).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Beta najdete níže v souvisejících produktech.