fofr-nabytek.cz

Dětská postel s úložnou přistýlkou sirius 100x200cm – dub černý/dub

Unikátní produkt Dětská postel s úložnou přistýlkou sirius od top značky CLK snadno seženete tady a teď právě napořád výhodně! Na našich stránkách za 13 319 Kč.
Dětská postel s úložnou přistýlkou sirius 100x200cm - dub černý/dub
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
13 319

Elegantní kombinace dubu černého, který se snoubí se svěžestí dubu zlatého je velmi atraktivní a nábytek v těchto barvách může dětem sloužit až do dospělosti. V čele postele najdeme z obou bočních stran otevřené police, které skvěle poslouží místo regálu nebo malé knihovny. V horní části čela postele se nachází dvě odkládací plošky a snížený prostor, kam si dítě odloží tablet nebo telefon a může jej potom díky dvěma integrovaným USB portům nabíjet přímo v posteli, bez toho, aby muselo neustále hledat po bytě nabíječku.

 

Přistýlka s úložným prostorem Sirius je vyrobená z kvalitního lamina v dekoru černý dub v kombinaci s dekorem dub zlatý. Pod dětskou postelí Sirius bude permanentně viditelná odkládací část. Zásuvku můžete díky kolečkům ve spodní části pohodlně vysouvat, a to jak z levé, tak z pravé strany. Skvěle vám pak poslouží jako úložný prostor, ale dáváte-li přednost spíše lůžku navíc, je možné tento produkt používat také jako přistýlku. Stačí dokoupit matraci. Z našeho sortimentu vám můžeme doporučit matrace v rozměrech 90x190cm, které naleznete v souvisejících produktech níže.

 

V ceně postele je kvalitní děrovaný rošt na zpevněném kovovém rámu. Matrace není součástí, ale z našeho sortimentu vám můžeme doporučit matrace v rozměrech 100x200cm, které naleznete níže v souvisejících produktech. Použitý materiál je kvalitní lamino v dekorech dub černý a dub zlatý. Hlavní předností lamina je jeho dobrá udržitelnost, snadná údržba a velmi dobrá odolnost. Tyto vlastnosti jistě každý z nás ocení.

 

Rozměry dětské postele s úložným prostorem Sirius jsou 122x108x221cm (š, v, h), ložná plocha lůžka je 100x200cm, ložná plocha přistýlky je 90x190cm

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Sirius naleznete níže v souvisejících produktech.