fofr-nabytek.cz

Dětská postel rea teeny 90x200cm s výsuvným lůžkem a úložným prostorem

Tento skvělý výrobek Dětská postel rea teeny 90x200cm s výsuvným od značky s dobrým jménem DRE máte možnost získat zde teď právě za neuvěřitelně výhodnou cenu! Ceny od 14 460 Kč.
Dětská postel rea teeny 90x200cm s výsuvným lůžkem a úložným prostorem
Ověřit dostupnost »
Značka: DRE
14 460

Postel REA Teeny se stane nepřehlédnutelným kouskem v dětském pokoji. Pod lůžkem je ukryto výsuvné lůžko, které skvěle poslouží pro přespání rodiče nebo kamaráda dítěte. Spodní výsuvné lůžko je možno vysunout a libovolně rozmístit, čímž získáte dvě samostatná lůžka. Pomocí koleček, kterými je spodní lůžko vybaveno, je výsun postele velmi snadný. Úložných prostorů není nikdy dost a o dětském pokoji to platí dvojnásob. Postel REA Teeny jím disponuje. Úložný prostor v podobě tří zásuvek ve spodní části výsuvného lůžka můžete využít pro uložení hraček či oblečení. Zásuvky jsou vybaveny kuličkovým plnovýsuvem a nerezovými úchytkami. Vnitřní rozměr zásuvky je 55,9×68,4x18cm (š, h, v). Postel nabízí možnost výběru dezénu jednotlivých čílek zásuvek. Díky rozmanité možnosti výběru barev se bude postel vyjímat v pokoji pro holku i kluka.

 

U postele je myšleno i na bezpečnost, která je posílena zaoblenými rohy. Ložná plocha horního lůžka je 90x200cm a spodního lůžka 80x195cm. Výška horní hrany roštu od země u horního lůžka činí 61,5cm a u spodního lůžka 35cm. Součástí postele je laťový rošt, matrace nikoli. Z našeho sortimentu můžeme doporučit matraci Colette. Do spodního lůžka je potřeba matrace o maximální výšce 15cm. Zapuštění matrace pro obě lůžka je 5cm. Dětská postel REA Teeny je vyrobena z kvalitního lamina o tloušťce 25mm a 16mm a opatřena ABS hranami o tloušťce 0,5mm a 2mm. Rozměry postele jsou 96×205,5×74,5cm (š, h, v). Rozměry výsuvného lůžka jsou 86x200x50cm (š, h, v). Postel je dostupná v několika odstínech REA Standard, které najdete níže v souvisejících produktech.

 

Nábytek v programu REA lze různě kombinovat, čímž docílíte dokonalé harmonie a krásného vzhledu domova. Veškerý nábytek patřící do kolekce REA Teeny najdete níže v souvisejících produktech.