fofr-nabytek.cz

Dětská postel delbert 90x200cm – borovice/fialová

Levný produkt Dětská postel delbert 90x200cm od společnosti s předním postavením na trhu MB máte možnost pořídit v naší internetové nabídce extra se slevou! Produkt nakoupíte teď u nás za 6 787 Kč.
Dětská postel delbert 90x200cm - borovice/fialová
Ověřit dostupnost »
Značka: MB
6 787 8 484 Kč Sleva -20%

Postel Delbert je díky svému neutrálnímu provedení vhodná do dětského i studentské pokoje jak pro holky, tak pro kluky. Nábytek Delbert je vyroben z kvalitního lamina, jehož výhodou je kromě jiného snadná údržba. Hrany nábytku jsou opatřeny tzv. ABS hranou, díky níž nábytek lépe vypadá a je odolnější proti poškození. Dětskou postel Delbert můžete doplnit další spoustou dílů nábytku ze stejné sestavy, které naleznete níže mezi souvisejícími produkty. Hloubka šuplíku u postele činí 95cm.

 

Postel dodáváme s roštem (pevná děrovaná deska), bez matrace. K posteli doporučujeme dokoupit matraci Odette (nyní s výraznou slevou) v rozměru 90×200 cm, kterou naleznete taktéž níže. Součástí postele je šuplík s úchytkami a regálky s čelní strany postele. Tuto postel si můžete sami poskládat v levé i v pravé variantě.