fofr-nabytek.cz

Dětská postel auto super s přistýlkou 90x190cm – bílá

Hodně povedený kus Dětská postel auto super s přistýlkou značky CLK snadno seženete na našich stránkách teď za příznivou cenu! V akci od 9 350 Kč.
Dětská postel auto super s přistýlkou 90x190cm - bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
9 350

Elegantní provedení postele ve tvaru auta v řadě SUPER bude skvěle slušet pokojíčku pro holky i kluky. Moderní sportovní vzhled zaručuje hned několik velmi výrazných detailů. Jsou to především tvarovaná 3D kola, efektní potisk na bočních stranách, černé lemování hran a také realisticky vymodelovaná přední část s předními světly. Skvělé propracování se hodí do každého interiéru. 

 

Postel disponuje pojistkou proti samovolnému otevření přistýlky. Tu je možné nainstalovat z levé i pravé strany postele, podle toho, jak vám rozmístění nábytku v místnosti dovolí. Bočnice postele jsou oproti matraci zvýšené, což zaručuje větší bezpečnost a dítě se vám v noci nezraní skutálením z postele ve spánku. Pokud do přistýlky nezakoupíte matraci, můžete ji skvěle využít jako další úložný prostor, kterého není v dětském pokoji nikdy dostatek. 

 

Použitý materiál postele kvalitní lamino, tvarované části jsou pak z termoplastu. Postel dodáváme včetně kvalitních děrovaných roštů, současně jak pro hlavní postel, tak pro přistýlku. Matrace nejsou v ceně postele, ale z našeho sortimentu vám můžeme pro hlavní lůžko doporučit matrace v rozměrech 90x190cm, a pro přistýlku matraci v rozměrech 90x180cm. Všechny doporučené matrace naleznete níže v souvisejících produktech. 

 

Rozměry postele auto SUPER s přistýlkou jsou 107x209x82cm (š, h, v), ložná plocha postele je 90x190cm, ložná plocha přistýlky je 90x180cm

 

K posteli ve tvaru auta doporučujeme nábytek z kolekce Rally, který najdete níže v souvisejících produktech.