fofr-nabytek.cz

Dětská knihovna jack – dub lancelot

Unikátní a žádaný produkt Dětská knihovna jack - dub od přední značky CLK lze koupit zde nyní za mimořádně nízkou cenu. Pouze nyní za 4 410 Kč.
Dětská knihovna jack - dub lancelot
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
4 410 4 642 Kč Sleva -4%
Popis produktu

Patříte mezi vášnivé čtenáře nebo byste se jimi rádi stali? Chodíte do knihkupectví a knihoven a nikdy neodejdete s prázdnou? Doslova se topíte v knihách? Čtení je báječná aktivita a koníček, avšak místa na tyto skvosty je snad v každé domácnosti nedostatek. Knihy pak dáváme, kamkoli se jen dá. Do nočního stolku, na kuchyňskou linku a často i do předsíně. Nenechávejte knihy literárních velikánů válet se všude možně a věnujte jim jedinečný prostor, který si zaslouží.

 

Dokonalá knihovna pojme všechny vaše knihy a nebudete se muset žádné vzdát. S dětskou knihovnou Jack dáte na obdiv všechny vaše knihy. Jednoduše je vyskládáte na poličky, kde budou všem na očích. Knihovna Jack je inspirována pirátskou tématikou, stejně jako ostatní nábytek z této kolekce.

 

Zbožňuje vaše dítě hraní na piráty? S pokojem zařízeným v pirátském duchu se bude moct považovat za skutečného novodobého piráta. Pověst pirátů se postupem času mění. Ze zločinců se stali spíše hrdinové a po několika úspěšných filmech se piráti opět dostali do povědomí a pozornosti obyvatel, kteří si je okamžitě oblíbili. Jste připraveni na velkolepé dobrodružství? Neváhejte, nasaďte pirátský klobouk a vzhůru na palubu. Nábytek dětských snů je již na obzoru. Vytaste z kapes dalekohled, kompas a vydejte se na cestu za dobrodružstvím. S kolekcí nábytku Jack jej zažijete z pohodlí domova.

 

Design knihovny je pečlivě propracován do sebemenších detailů. Knihovnu můžete využít i jako prostor na učebnice či dekorativní předměty. V zadní části knihovny najdete obrázek piráta, který ještě více vyzdvihuje tématiku celé kolekce. Knihovna Jack je vyrobena z kvalitního lamina. Velkou výhodou lamina je odolnost proti poškození a snadná údržba. Rozměry dětské knihovny Jack jsou 71x33x183cm (š, h, v).

 

Kolekce Jack je vyrobena v zajímavém dubovém dekoru lancelot v kombinaci s originálními potisky pirátské tématiky.

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Jack najdete níže v souvisejících produktech.