fofr-nabytek.cz

Čtyřdvéřová šatní skříň se zrcadlem sirius – dub černý/dub zlatý

Hodně povedený produkt Čtyřdvéřová šatní skříň se zrcadlem sirius značky CLK snadno pořídíte tady nyní trvale výhodně. Výhodně za skvělou cenu 16 077 Kč.
Čtyřdvéřová šatní skříň se zrcadlem sirius - dub černý/dub zlatý
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
16 077

Umně vyvedená skříň Sirius v krásném designu kombinující neutrální odstíny bude lahodit jakémukoliv prostoru. Ačkoli vám může na první pohled připadat, že hlavním odstínem tohoto nábytku je černá, budete vyvedeni z omylu ve chvíli, kdy nahlédnete do vnitřního prostoru. Kombinace dekoru dubu černého je spolu s dekorem dubu zlatého velmi dobře vyvážená a tvoří spolu dokonalý celek. Na druhých vnějších dveřích nalezneme po celé délce prostorné zrcadlo, které opticky zvětší místnost. Navíc v něm může hrdý majitel skříně překontrolovat svůj vzhled, a ujistit se, že vchází do nového dne dokonale sladěný. Toto ujištění mimo jiné posiluje i sebedůvěru, což mladí lidé na prahu dospělosti prostě potřebují.

 

Vnitřní členění této čtyřdvéřové skříně bychom mohli rozdělit v půli. Za levou část tedy budeme v našem popisu uvažovat rozevření obou levých dveří skříně za pravou část rozevření obou pravých dveří skříně. Zaměříme-li se v našem popisu nejprve na levou část, tak zde bychom nalezli v horní části opravdu prostornou polici, kam se pohodlně vejdou krabice s botami, deky, ložní prádlo, nebo třeba zimní oblečení a doplňky. Pod touto policí nalezneme šatní tyč.

 

Pod touto visící plochou najdeme ještě dvě prostorné police, pro které nebude jistě vůbec žádný problém najít využití.

 

Pravá část skříně je potom věnována především policím, přičemž úložný prostor, jež jsou schopny nabídnout je přímo fascinující. Pod jednou širokou policí v plné šíři nalezneme dva sloupce polic v poloviční šíři. Tyto police obsáhnou opravdu velké množství skládaného prádla. Záda skříně jsou navíc obohacená o větrací otvory, což přispívá k lepšímu větrání uložených věcí. Jištění na zeď, aby nedošlo k překlopení skříně, je součástí produktu. Použitý materiál je kvalitní lamino v dekorech dub černý a dub zlatý. Hlavní předností lamina je jeho dobrá udržitelnost, snadná údržba a velmi dobrá odolnost. Tyto vlastnosti jistě každý z nás ocení. Madla, jež se používají k otevírání skříně jsou kovová.

 

Rozměry čtyřdvéřové šatní skříně Sirius jsou 182x210x53cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Sirius naleznete níže v souvisejících produktech.