fofr-nabytek.cz

Čalouněná postel klára 160x200cm s úložným prostorem

Unikátní a oblíbený výrobek Čalouněná postel klára 160x200cm s od výrobce se zárukou kvality PK jednoduše můžete získat tady výhodně. Cena od 14 360 Kč.
Čalouněná postel klára 160x200cm s úložným prostorem
Ověřit dostupnost »
Značka: PK
14 360

Postel Klára je elegantní manželské dvoulůžko, které vám zaručí pohodlí a příjemné spaní. U postele Klára můžete vybrat ze dvou druhů matrací, které budou uloženy na pevném roštu. Velmi prakticky je rozdělen úložný prostor, který má otevírání z boční strany. Postel je možné objednat v rozměru 160x200cm v různých barevných kombinacích. Na fotografii je postel vyobrazena v potahu PD/MC.

 

Parametry postele Klára:

velký výběr odstínů látek
výběr ze 2 druhů matrací (Standart, Prima)
rozměry postele 160x200cm
postel s přičalouněnou matrací na desce
matrace jsou přičalouněné
rozměry postele: 170 x 94 x 209cm (š,v,h)
výška ložné plochy cca 52 – 54cm (podle zvolené matrace)
na fotografii je postel Klára v látce PD/MC s matrací Prima

 

TYPY MATRACÍ:

 

Matrace STANDART:

pružinová matrace
výška matrace včetně desky cca 17 cm
výška lehací plochy cca 51 cm
nosnost matrace 90kg
vyztužené okraje matrace
vyztužený úložný prostor
prošitý povrch matrace

 

Matrace PRIMA: 

pružinová matrace s kokosem
výška matrace včetně desky cca 19 cm
výška lehací plochy cca 53 cm
nosnost matrace 110kg
kokosová deska
vyztužené okraje matrace
vyztužený úložný prostor
prošitý povrch matrace

 

TYPY DENNÍCH DEK:

 

– Oboustranná denní deka

Rozměry: 260x240cm, složení 100% PES, deka se nesmí bělit, chemicky čistit ani sušit v sušičce, prát lze při 30°C, žehlení  je povoleno. Látku oboustranné deky vybíráte nahoře u produktu.

– Denní deka

Rozměry: 130×225 cm, složení PES + VSs + PAN + BA, deka se nesmí bělit, chemicky čistit, sušit v sušičce, prát ani žehlit, možné je pouze suché šampónování. Látku denní deky taktéž vybíráte nahoře u produktu.

 

 

K POSTELI SI MŮŽETE NAVÍC OBJEDNAT NÁSLEDUJÍCÍ DOPLŇKY:

 

NOČNÍ STOLKY

Od stejného českého výrobce můžete také zakoupit moderní noční stolky s dvířky (TOBY), se zásuvkou a nikou (SEBI) nebo se dvěma zásuvkami (MATY). Otevírání dvířek a zásuvek funguje na principu systému PUSH. Rozměry stolků jsou 60x45x35 cm (v, š, h). Výška odkládací plochy je 48 cm. Noční stolky nabízíme ve variantě: bez osvětlení, s osvětlením. Objednávat je můžete po kliknutí na název nebo obrázek nočního stolku.

​DEKORAČNÍ POLŠTÁŘE

Polštářky jsou dostupné ve třech rozměrech (70×50 cm, 50×50 cm, 60×40 cm) a v různých barevných provedeních. Můžete si je pořídit v látce potahu postele, nebo vybrat z více než 70 látek. Využít je můžete také v obývacím pokoji, jako dekorační polštářky na sedačku. Dekorační polštářky můžete objednávat ZDE.

                    

 

 

 

Z důvodů výroby čalouněné postele na zakázku (variabilita látek, matrací a roštů), jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu v minimální výši 1000 – 2000 Kč dle hodnoty postele. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky max. do dvou pracovních dnů. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.