fofr-nabytek.cz

Botník memphis – dub granson/grafit

Kvalitní a žádaný produkt Botník memphis - dub od značky s dobrým jménem BF můžete najít momentálně na webu za super cenu. K sehnání zrovna v akci za 2 091 Kč.
Botník memphis - dub granson/grafit
Ověřit dostupnost »
Značka: BF
2 091 2 323 Kč Sleva -9%

Pokud jste zastánci moderního stylu a přírodních barev, nabízíme vám kolekci Memphis, která je vyrobená přesně v tomto stylu. Atraktivní nábytek skvěle vynikne v prostorách obývacího pokoje, jídelny nebo ložnice. Díky jeho variabilitě můžete vybavit domácnost podle vašich představ. Nábytek je vyrobený v kombinaci lamina a MDF desky v barvách dub granson/grafit. Tloušťka lamina u korpusů je 16mm, horní desky korpusů mají tloušťku 22mm, čelní plochy z MDF desky mají tloušťku 18mm a z lamina 16mm. Korpusy mají ABS hrany 0,5mm/1,5mm a díky tomu jsou odolnější proti vnějším vlivům. Nábytek je dodáván v demontu.

 

Do prostoru malé předsíně vám doporučujeme botník Memphis, který je dvoudvéřový a nabízí prostor pro umístění obuvi. Zatížení horní desky je maximálně do 20kg, proto není botník určený na sezení. Otevírání dvířek botníku je bezúchytové. Šedá lišta, která je v prostoru otevírání dveří, je součástí celé kolekce Memphis.

 

Pokud se Vám kolekce Memphis zalíbila, podívejte se na další prvky z této kolekce, které naleznete níže, v souvisejících produktech, společně s jejich parametry.

 

Rozměry botníku Memphis jsou: 77×43,5x37cm (š, v, h)