fofr-nabytek.cz

Boční regál k posteli tom – bílý

Kvalitní produkt Boční regál k posteli tom od této skvělé značky MB můžete dostat tady teď právě v akci. Nyní pořídíte za super cenu 1 578 Kč.
Boční regál k posteli tom - bílý
Ověřit dostupnost »
Značka: MB
1 578 1 973 Kč Sleva -20%

Představujeme vám kolekci Tom, kterou můžete vybavit dětské pokoje, ložnice, studentské pokoje nebo jiné prostory vašeho bytu. Jde o variabilní program, tzn. jednotlivé díly lze objednat samostatně a tím můžete pokoj vybavit podle vašich představ. Nabízený regál Tom je vyrobený z kvalitního lamina v bílé barvě, umisťuje se z boční strany postele Tom a jeho úložné prostory využijete pro umístění věcí, které chcete mít po ruce. Vnitřní prostor regálu má tři police v bílé barvě a příčný díl se spodní deskou v šedé barvě. Tento regál si můžete sami poskládat v levé i v pravé variantě.

 

O kolekci Tom můžeme říci, že jde o praktickou, moderní a jednoduchou variantu nábytku, která disponuje dostatečným úložným prostorem. Vybírat můžete různé typy skříní, stolky, postel, police a jiné elementy, které naleznete v souvisejícím zboží. Pro vybavení pokojů pro holky nebo kluky jde o ideální variantu nábytku.

 

Níže, v souvisejících produktech, naleznete jednotlivé díly programu Tom a jejich rozměry.