fofr-nabytek.cz

Antibakteriální matrace cama – bio pěna – sendvičová

Tento výjimečný produkt Antibakteriální matrace cama - bio od této skvělé značky Nábytek Harmonia lze nakoupit právě nyní na našich stránkách za parádní cenu! Na našich stránkách za 10 918 Kč.
Antibakteriální matrace cama - bio pěna - sendvičová

Luxusní sedmizónová matrace z antibakteriálních pěn v kombinaci s bio pěnou – matrace Cama. Lehací plochy tvoří antibakteriální pěny vysoké gramáže 40 a 32kg/m3 s různou tuhostí. Středová vlna je ze studené HR pěny (55kg/m3) s podílem rostlinného oleje. Jádro je upraveno vertikálními otvory, které dokonale odvádí vlhkost a přebytečné teplo a tím udržují správné mikroklima. Jádro je chráněno separačním úpletem.

 

antibakteriální pěna s vysokou gramáží 40 a 32 kg/m3
studená HR pěna (55 kg/m3) s podílem rostlinného oleje
pratelný potah matrace, dělitelný zipem na dvě poloviny
výška matrace v potahu 22cm – potah Silver
nosnost matrace do 130 kg
tuhost: středně tvrdá
záruka 7 let
vysoká kvalita a pohodlí po celou dobu životnosti matrace
Matrace je vhodná pro lamelové rošty nebo pevné podložky. 

 

POTAH SILVER

Je vyroben speciální nano-technologií s příměsí iontů stříbra. Ty přirozeně – fyzikální cestou zabraňují výskytu bakterií. Je tedy antibakteriální. Na dotek se potah podobá hedvábí, struktura je podobná polyesteru, chladí jako plátno a hřeje jako vlna. Až 70% vlhkosti, kterou tělo během spánku uvolní, lyocell přijme a následně předá do okolí . Tím udržuje optimální suché mikroklima. Potah  SILVER je zónově prošit rounem o vysoké gramáži 350 g/m2. Složení potahu: Viskoza 36%, Polyester 64%. Potah je dobře snímatelný díky zipu na dvě poloviny a je pratelný na 60°. Díky tomu zajistí snadnou hygienickou údržbu a čistotu.

 

​Při výběru matrace zaklikněte požadovaný rozměr.

 

MATRACE ČESKÉHO VÝROBCE MÁ CERTIFIKACI, KTERÁ ZDŮRAZŇUJE KVALITU JEJÍHO PROVEDENÍ.

 

U matrací širších 160cm, a také matrací všech atypických rozměrů, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu ve výši 20% z ceny. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.