15.12.2015  Snažíte se přijít na to jak vyřešit spaní pro Vaše přátele? Máte malý byt a potřebujete obývací pokoj ve kterém by bylo možné i spát? Ideálním řešením je rozkládací sedací souprava, která Vám přes den poskytne prostor pro sezení a odpočinek a večer ji můžete využít ke spaní.

Na co by jste měli pamatovat při výběru pohovky? Na tři základní kritéria: velikost, pohodlí a design.Sedací souprava rozkládací

Co se týče velikostí můžete vybírat z menších rozkládacích pohovek pro dvě nebo tři osoby a nebo pokud disponujete dostatečně velkým obývacím pokojem můžete vybírat z velkých rohových sedacích souprav a křesel, které mají stejný design a budou se vzájemně doplňovat.

S velikostí sedačky souvisí i velikost plochy pro spaní. Pokud chcete na pohovce spát každý den, velikost spací plochy by měla být přiměřená Vaší postavě, tak ať na ni máte dostatek prostoru pro pohodlný spánek.

Pohodlí každé sedací soupravy určují matrace, ze kterých jsou pohovky vyrobeny. V dnešní době jsou pohovky navženy s ohledem na pohodlí a jsou vyrobeny z kvalitnějších matrací, než tomu bylo v minulosti.

Vzhled jednotlivých pohovek se liší svým barevným provedením a materiálem ze kterého jsou vyrobeny. Sedací soupravy mohou být vyrobeny z kůže, syntetické kůže, teflonu, mikroplyše nebo z klasické látky v nejrůznějších barvách.

 

Rozkládací pohovky budou tím správným řešením do každého obýacího pokoje

Mezi nejprodávanější sedací soupravy patří čalouněné sedačky. Jejich velkou předností je možnost výběru z několika různých druhů látek, díky čemuž si můžete sedací soupravu barevně doladit s barevnými doplňky a zdmi vašeho obývacího pokoje. Další výhodou rozkládacích rohových sedacích souprav je to, že si můžete zvolit natočení sedačky vpravo nebo vlevo, tak aby vyhovovala prostorovému rozložení vašeho obývacího pokoje. Umístěním sedačky do rohu místnosti ušetříte místo v obývacím pokoji.

Rozkládací sedací souprava s úložným prostorem

Důležitým aspektem rozkládacích sedacích souprav je i to, jak snadno se sedačka rozkládá. Existuje několik rozkládacích mechanismů, které se od sebe drobně liší, přesto však výrobci pamatují na to, aby se sedačka snadno rozkládala a proto jsou všechny mechanismy sedacích souprav vyrobeny tak, aby poskytovaly jednoduché a rychlé rozložení i složení. Některé rozkládací sedačky jsou vybaveny úložným prostorem do kterého můžete např. umístit lůžkoviny.

Mezi nejprodávanější sedací soupravy patří rozkládací sedací souprava AR-013. Jedná se o velice krásnou sedačku, která je kombinací moderního designu a kvality. Je vhodné umístit ji spíše do větších interiérů. Sedačka nabízí možnost výběru potahu z velké škály látek. Sedací souprava je dodáváná včetně polštářků, které krásně doplňují celkový design pohovky. K sedačce můžete dokoupit nádherné křeslo či taburet, díky čemuž si vytoříte jedinečnou sestavu do vašeho obývacího pokoje.

Další oblíbenou rozkádací pohovkou je pohovka OLGA v hnědé barvě. Tato pohovka nabízí možnost rozložení na lůžko. Manipulace s 2-místnou pohovkou při rozložení je jednoduchá a zvládne ji každý. Součástí sedačky je i úložný prostor a dva krásné polštářky, které dokreslují její celkový design.

 

Třetí velice žádanou pohovkou je rozkládací pohovka TIK 1 v krásné popelavé barvě. Tato pohovka má moderním desig a stojí na kovových nohách. Pohovka nabízí možnost rozložení na lůžko. Pohovka TIK 1 Vám zajistí dostatek pohodlí po náročném dni. Ať už si na pohovce budete číst, sledovat z ní televizi, vždy oceníte pohodlí, která vám poskytne. Součástí pohovky jsou i krásné polštářky, které dokreslují celkový design pohovky.

Pokud hledáte dvou nebo tří místné rozkládací pohovky, podívejte se na nabídku: Rozkládací pohovky >>

Pokud hledáte sedací soupravy vhodné do větších obývacích pokojů, podívejte se na nabídku: Rozkládací sedací soupravy >>