Způsoby dopravy a odběru zboží

Osobní odběr

Velkou výhodou osobního odběru je časová nezávislost na doručovateli. Osobní odběr je možný na skladech v Ostravě, Praze 9, Rudné u Prahy a v Brně - v pracovní dny nejčastěji od 8 do 16 hod. Před vyzvednutím zboží je nutno počkat na na e-mail a SMS zprávu s potvrzením, že je zboží připraveno k osobnímu odběru. Na jednotlivých partnerských pobočkách bude zboží připraveno k vyzvednutí následujících 5 pracovních dnů od oznámení k vyzvednutí zboží. Pokud zboží v této lhůtě neodeberete, může být uvolněno do dalšího prodeje.

V případě zakázkové výroby zboží na objednávku mohou být v této souvislosti kupujícímu účtovány náklady, související s nepřevzetím nebo pozdním převzetím zboží ( skladné apod....). Na základě dohody mezi prodávajícím a kupujícím může být doba pro vyzvednutí zboží při osobním odběru prodloužena.

Osobní odběr je ZDARMA , v případě platby v hotovosti hradíte pouze doběrečné ( manipul. poplatek ) ve výši 49 Kč

Více informací o osobním odběru a odběrných místech >

Doprava FOFR Nábytek

Doprava zboží po ČR a SR

Ve smluveném termínu dopravujeme našim zákazníkům objednané zboží firemními vozidly, nebo přepravní společností FOFRcz popř. TOPTRANS. V den expedice je zákazníkovi odeslána informační SMS zpráva a informační email s údaji o čísle přepravy, plánovaném termínu dodání a s telefonním číslem na cílové dopravní středisko nebo s číslem přímo na řidiče v případě vlastní firemní dopravy. V případě vlastní firemní dopravy je termín dovozu zboží předem telefonicky dohodnutý.

V případě dopravy zboží přepravní službou má zákazník možnost telefonicky kontaktovat dodací středisko a upřesnit požadovaný den dodání. Dle podmínek dopravce probíhají rozvozy zboží v pracovních dnech, obvykle mezi 8 - 14 hod. Pozdější odpolední nebo večerní doprava je možná pouze v případě individuální domluvy s dodacím střediskem ( tato služba může být zpoplatněna dle ceníku partnerské dopravní služby ).


Součástí ceny dopravy je přesun zboží za první zavřené dveře. V případě zájmu o možnosti výnosu zboží nás prosím kontaktujte ještě před odesláním případné objednávky. Kalkulace za výnos zboží se provádí individuálně - dle hmotnosti zboží a místa vykládky. Služba výnosu závisí na možnostech dopravy a proto ji nelze nárokovat bez předchozí domluvy.

Cena dopravy po ČR

Balíková doprava.............199 Kč

Tento způsob dopravy je možné použít pouze pro max 2 ks zboží do hmotnosti 30 kg (např. 2 ks matrace, 2ks rošty do postele, 1ks botník nebo malá skříňka ). Pokud si nejste jisti, zda vaše zboží spadá do balíkové dopravy, kontaktujte prosím naši infolinku 777 158 960, kde vám naši pracovníci rádi poradí.

Doprava zboží a nábytku

Pro objednávky v celkové hodnotě do 5 000 Kč vč. DPH .............. 199 Kč

Pro objednávky v celkové hodnotě od 5 000 Kč do 10 000 Kč vč. DPH .............. 499 Kč

Doprava ZDARMA

Pro objednávky v celkové hodnotě nad 10 000 Kč vč. DPH

Cena dopravy na Slovensko

Doprava zboží a nábytku

Pro objednávky v celkové hodnotě do 25 000 CZK vč. DPH .............. 990 CZK

Doprava ZDARMA

Pro objednávky v celkové hodnotě nad 25 000 CZK vč. DPH