Nábytek do předsíně Počet produktů: 74

Ve většině domů i bytů je předsíň hlavní vstupní místností do celé domácnosti. Předsíň je jakousi vizitkou zařízení celého interiéru a vaši přátelé nebo návštěvy si zde vytvoří zcela jistě první dojem. Aby toto hodnocení bylo co nejlepší, je potřeba nábytek do předsíně vybírat velmi pečlivě. Nábytek do předsíně by měl působit hezkým vzhledem a praktickou účelností. Měl by odrážet stylovost zařízení celého bytu či domu a pro vaše návštěvy vytvářet pocit příjemné atmosféry.

Mezi nejoblíbenější nábytek do přesíně patří předsíňové stěny nebo předsíňové sestavy. Klasickou předsíňovou stěnu nebo sestavu tvoří především šatní nebo policová skříň na uschování oděvů, botník, zrcadlo a věšáková stěna. Větší předsíňové sestavy obsahují navíc další skříně a komody do předsíně pro uložení potřebných věcí.

Nábytek do předsíně volte podle velikosti a dispozičního řešení vaší předsíně. Pokud vybíráte nábytek do velké předsíně , jsou pro vás moderní předsíňové stěny nebo sestavy ideálním řešením. V případě že zařizujete jen malou předsíň , jsou ideální pouze malé výklopné botníky , jednoduché skříňky a věšákové stěny se zrcadlem.

V mnoha domech a některých bytech se v předsíni pamatuje také s prostorem na ustavení vestavěné skříně na míru, která v sobě dokáže pojmout velmi mnoho oblečení a sezónních potřeb. Pokud nám zavoláte na telefonní číslo 777 158 960 nebo napíšete váš požadavek na vestavěnou skříň na emailovou adresu info@fofr-nabytek.cz , rádi vás navštívíme. Náš technik přijede přímo k vám domů, prostor pro vestavěnou skříň zaměří a vytvoří 3D návrh. V tomto návrhu si dle vašeho přání zvolíte vnitřní uspořádání a celkové vybavení. Na závěr vám předáme nezávaznou kalkulaci.  To vše je samozřejmě zcela ZDARMA, takže nás v případě zájmu o vestavěnou skříň na míru neváhejte kontaktovat.

Počet produktů: 74