Rozkládací jídelní stoly Počet produktů: 16

V kuchyni nebo jídelně se často scházíme s rodinou nebo přáteli. Pokud máme místnost velkých rozměrů, pak zcela jistě pořídíme velký prostorný jídelní stůl. V případě že zařizujeme kuchyň nebo jídelnu menších rozměrů, prostor pro velký jídelní stůl již nezbývá. V takovém případě volíme spíše menší rozkládací jídelní stoly, které ve složeném stavu zabírají pouze minimum prostoru a po rozložení mohou poskytnout dostatečný prostor i pro velkou návštěvu. Rozkládací jídelní stoly jsou tedy ideální pro všechny domácnosti s menší kuchyní, kde šetříme opravdu každý kousek místa.

Většina modelů rozkládacích jídelních stolů je konstrukčně řešena tak, že se plocha stolové desky zvětší po rozložení minimálně o 1/3. V naší nabídce naleznete také rozkládací jídelní stoly, u kterých se plocha zvětší až na dvojnásobek. Takovýto rozkládací stůl bezproblému pohodlně usadí 6 - 8 nebo i více osob.

Při výběru rozkládacího jídelního stolu je nejdůležitější kromě designu a barevného provedení také systém rozkládání. Mechanismus rozkládání by měl být jednoduchý, rychlý a přesný tak, aby po rozložení jednotlivé díly stolové desky do sebe přesně zapadly. Samozřejmostí je požadavek na stabilitu rozkládacího jídelního stolu po rozložení. Pokud jde o vzhled tak nemusíte mít obavy, že by rozkládací funkce způsobila zhoršení designu rozloženého stolu. Opak je pravdou a výsledný vzhled rozkládacích stolů z naší nabídky je více než líbivý

Počet produktů: 16