Křesla a taburety Počet produktů: 25

Pokud zařizujete obývací pokoj tak nezbytnou součástí vybavení je kvalitní prostorná sedací souprava nebo pohovka. Pokud však máte málo místa nebo vybraná sedací souprava nenabízí dostatečný počet míst pro celou rodinu, můžete vybrat ze samostatné nabídky křesla a taburety.  Výhodou pořízení samostatného křesla je možnost umístnění prakticky kdekoli, tj. nejen ve vašem obývacím pokoji. Křesla z naší nabídky jsou vhodné také do ložnic nebo dětských pokojů, křesla do obývacího pokoje jsou však nejprodávanější skupinou.

Při výběru křesla nebo taburetu se řídíme celkovým designem a požadovaným účelem. Kvalitní křeslo do obývacího pokoje musí zajistit dostatek prostoru a pohodlí pro odpočinek. Pokud požadujete, aby byl váš odpočinek ještě více intenzivnější, nabízíme speciální relaxační masážní křesla. Díky svému speciálnímu masážnímu mechanismu dovedou navodit stejný pocit, jako by jste byli na kvalitní masáži zad.

V menších bytech nebo garsoniérách plní nezastupitelnou funkci rozkládací křesla. Na rozdíl od rozkládací pohovky nabízejí dostatek prostoru pro spaní pouze jedné osoby. Pokud tedy máte k dispozici malý byt a požadujete vytvořit prostor pro příležitostné přespání jedné osoby, rozkládací křeslo pohodlně zastoupí funkci gauče i postele. Speciální skupinou jsou stále oblíbené houpací křesla. Ačkoli houpací křesla pomalu ztrácejí své důležité zastoupení v každém obývacím pokoji, stále si najdou své milovníky příjemné relaxace například u sledování televize.

Materiálem na výrobu čalouněných křesel bývá nejčastěji pevná textilní látka, kůže nebo speciální eko-kůže. Eko kůže se na rozdíl od přírodní kůže vyrábí z umělého materiálu. Jde o velmi moderní materiál, který se svými vlastnostmi přírodní kůži v mnoha ohledech vyrovnává, je pevný, prodyšný a samozřejmě mnohem levnější.  Všechna křesla a taburety z naší nabídky jsou originálně designově provedena tak , aby si mohl vybrat každý, kdo vyžaduje příjemné pohodlí v odpovídající kvalitě.

Počet produktů: 25