Obývací pokoje Počet produktů: 149

Zařídit obývací pokoj moderně, vkusně a současně prakticky je zcela jistě přáním každého z nás. Obývací pokoje tvoří centrální část každého bytu nebo domu, kde se scházejí všichni členové rodiny a nebo zvaní přátelé. V obývacím pokoji se užívá odpolední pohoda u kafíčka, kouká se na televizi nebo se jen tak debatuje například o plánech na dovolenou.

Aby obývací pokoj plnil všechny své důležité role, je potřeba jej vybavit nezbytným nábytkem. Nejdůležitějším prvkem v obývacím pokoji jsou bezpochyby obývací stěny a sedací soupravy. Do menšího prostoru najdou své uplatnění také pohovky a rozkládací pohovky. Pokud zařizujete malý obývací pokoj nebo se při požizování nábytku řídíte zásadou že méně je někdy více, pak místo obývací stěny zvolíte jen hezký televizní stolek. Pokud jste si již vybrali sedací soupravu nebo pohovku, nezbývá než pořídit ještě nějaký hezký konferenční stolek. Do obývacího pokoje se mohou vměstnat také různé další doplňující úložné prostory jako nízké či rohové skříňky ,hi-fi stolky nebo jednoduché závěsné police.

Hezky vybavený obývací pokoj vám přinese opravdovou radost z bydlení. Pokud vhodně zvolíte nábytek do obývacího pokoje, vytvoříte oblíbený prostor, kde se bude scházet celá rodina, kde si budou rádi hrát vaše děti a vaši přátelé se budou těšit na každou další návštěvu. Pokud si při výběru nábytku do vašeho obývacího pokoje nevíte rady, rádi vám nabídneme různé varianty řešení, které budou odpovídat vašim představám a potřebám.

Počet produktů: 149