TV televizní stolky Počet produktů: 4

V dnešním obývacím pokoji si lze život bez televize jen těžko představit. Televize se stala téměř nepostradatelnou součástí každé domácnosti a díky tomu roste poptávka po účelném nábytku, na který by se televize mohla ustavit. V dřívější době se klasické velké televize instalovali do robustních obývacích stěn. V současné době nabízí prostor pro televizi klasické sestavy obývacích stěn. Pokud však disponujete pouze malým prostorem, jsou samostatné TV televizní stolky ideálním řešením.

Příchodem LCD či plazmových televizorů , které se dají zavěšovat na zeď, sice prodejnost televizních stolků klesla, nicméně stále se těší velké oblibě. Televizní stolky nabízejí současně také prostor pro uložení hifi aparatůry, dvd přehrávače a příslušentsví. Zároveň dovedou velmi elegantně oživit prostor v obývacím pokoji a vytvořit zajímavý designový doplněk.

V naší nabídce naleznete TV televizní stolky různých tvarů a velikostí. Do současných interiérů obývacího pokoje jsou vhodné moderní televizní stolky, které zaujmou svým designem a propracovanými tvary. V připadě že plánujete ustavit televizi v rohu obývacího pokoje, prohlédněte kategorii televizní stolky rohové, které jsou pro tento účel ideálně navrženy. Pokud jde o materiál, oblíbené jsou televizní stolky z masivu nebo moderně zpracované televizní stolky skleněné, které bývají často ještě kombinovány s kovovými, dřevěnými nebo plastovými doplňky. Oblíbené dekory dřeva podobně jako u obývacích stěn závisí na stylu, ve kterém zařizujete váš obývací pokoj. V případě zařizování v moderním stylu vítězí televizní stolky wenge, ořech nebo televizní stolky bílé a černé. Při oblibě klasických osvědčených barev je možno volit například televizní stolky z buku, olše nebo třešně.

Pokud chcete, aby TV televizní stolek plnil dominantní pozici ve vašem obývacím pokoji, věnujte jeho výběru dostatečnou pozornost a nebojte se do kvalitního stolku dobře investovat. Jen tak bude mít vaše televize spolehlivého partnera, se kterým vytvoří jedinečnou sestavu, kterou budou vaši přátelé velmi obdivovat.

Počet produktů: 4