Konferenční stolky Počet produktů: 39

Do obývacího pokoje vybíráme zpravidla dvě hlavní skupiny nábytku – obývací stěny a sedací soupravy. Neméně důležitým prvkem v obývacím pokoji jsou však také konferenční stolky, které vhodně doplňují sedací soupravu či pohovku a nabízejí prostor nejen pro odkládání knih, časopisů či novin, ale také pro oblíbenou kávu či zákusek při návštěvě vašich přátel.  Hlavním účelem konferenčních stolků je tedy nabídnout dostatečný prostor pro odkládání všeho potřebného při trávení volného času, kterého máme v dnešní rychlé době pořád méně.

V naší nabídce naleznete konferenční stolky mnoha velikostí, tvarů a barevného provedení. Velmi oblíbenou skupinou jsou konferenční stolky moderní, které svými tvary a dezény zaujmou i designerské odborníky a znalce.  Podle tvaru je možno vybírat konferenční stolky klasické, koferenční stolky kulaté a oválné. Pokud jde o materiál, oblíbené jsou konferenční stolky dřevěné nebo konferenční stolky skleněné, které bývají často ještě kombinovány s kovovými nebo plastovými doplňky.

Oblíbené dekory dřeva stejně jako u obývacích stěn závisí na stylu, ve kterém zařizujete váš obývací pokoj. U moderního stylu vítězí konferenční stolky wenge, ořech nebo konferenční stolky bílé a černé. Při klasickém a praktickém pojetí obývacího pokoje najdou své uplatnění například konferenční stolky z buku, olše nebo třešně.

Počet produktů: 39