Skříně, komody a regály do předsíně Počet produktů: 39

Mít hezky zařízenou předsíň je určitě snem každého z nás. Pokud vybíráme nábytek do předsíně, zcela jistě nás jako první zaujmou předsíňové stěny nebo předsíňové sestavy. Jejich výhodou jsou typizované rozměry, hezké odstíny a nízká cena. Pokud však máte předsíň atypických rozměrů nebo vám při ustavení předsíňové stěny chybí další úložný prostor, můžete vybrat z naší nabídky samostatných skříní, komod a regálů vhodných do předsíně.

Šatní skříně do předsíně z naší nabídky nabízí dostatečný prostor pro uložení oděvů nebo zavešení šatů, bund nebo kabátů. Uvnitř každé skříně do předsíně jsou police, šatní tyč, nebo je úložný prostor kombinovaný. Často mohou skříně do předsíně ve spodní části obsahovat úložné šuplíky. Pro uložení drobných předmětů, nebo pro případné uschování bot je možné použít také komody do předsíně, kterých máme v naší nabídce hned několik. Komody do předsíně bývají řešeny jako šuplíkové nebo jako komody dvířkové s jednou nebo dvěma zásuvkami. V případě potřeby mít věci v předsíni stále na očích nabízíme také regály do předsíně, které obsahují spoustu polic pro uložení všeho potřebného.

Materiálem na výrobu nábytku do předsíně může být masivní dřevo - nejčastěji smrk nebo borovice. Skříně, komody a regály do předsíně mohou být vyrobeny také z laminované dřevotřísky v různých odstínech. Výhodou je pak velmi příjemná cena tohoto nábytku a použití do předsíně malých i velkých rozměrů.

Počet produktů: 39