Věšákové stěny a věšáky do předsíně Počet produktů: 21

Mít doma ideální hezkou a praktickou předsíň je bezpochyby snem každého z nás. V předsíni vítáme všechny příchozí navševy a jako první jim potřebujeme nabídnout místo pro odložení bundy, kabátu, čepice či rukavic a šály. Ideálním místem pro odložení části oděvu jsou právě věšáky do předsíně a věšákové stěny.

Pokud věšáky do předsíně vhodně umístníte a nabídnete příchozí návštěvě dostatečné množství prostoru pro pověšení svršků, uděláte na vaše přátele určitě dobrý dojem. V případě že zařízení vaší předsíně tvoří předsíňová stěna nebo sestava, většinou obsahuje také věšákovou stěnu s věšáky, takže je nemusíme zvlášť kupovat. Do menších bytů je však ideální pořídit samostatný botník a hezkou věšákovou stěnu s věšáky. Závěsné věšákové stěny se liší počtem vešáků, často bývá součástí věšákové stěny také zrcadlo do předsíně.

Moderním designovým řešením je také použití samostatně stojících věšáků nebo věšáků - němý sluha. Samostatně stojící věšáky nabízejí velkou kapacitu pro zavěšení kabátů a dlouhých oděvů, jsou vyrobeny nejčastěji ze dřeva, kovu nebo kombinované. Věšáky němý sluha jsou spíše určeny pro rozměrově menší oděvy - nejčastěji zde odkládáme košili , tričko a kalhoty. Pkud se vám tyto oděvy často válejí kdekoli po bytě, je pořízení věšáku němý sluha ideálním řešením. Především muži ocení němého sluhu, zvláště pokud jej dostanou jako dárek.

Pokud tedy vybíráte věšáky nebo věšákové stěny do přesíně, nezampomeňte myslet na jejich dostatečnou kapacitu. Pokud k vám zavítá nečekaně velká návševa, nebudete tak v žádném případě překvapeni.

Počet produktů: 21