Předsíňové sestavy Počet produktů: 3

Předsíňové sestavy patří k nejdůležitějšímu vybavení každé předsíně. Pokud zařizujete malý byt, můžete volit spíše samostatné botníky nebo věšákové stěny. Pokud je však vaše předsíň dostatečně veliká tak použití předsíňové sestavy je ideálním řešením. Předsíňové sestavy lze nazvat jako multifunkční a variabilní, neboť na rozdíl od předsíňových stěn si můžeme jednotlivé prvky sestavy volitelně vybírat. Záleží tedy jen na vás, zda předsíňovou sestavu bude tvořit jen jeden nebo dva botníky, zda použijete věšákovou stěnu nebo zrcadlo nebo jestli bude součástí vaší předsíňové sestavy nějaká šatní skříň.

Materiál, používaný na výrobu předsíňové sestavy může být masiv - najčastěji smrkový nebo borovicový. Předsíňové sestavy z masivu se stanou bezpochyby dominantou vsupní části každého bytu či domu. Levné předsíňové sestavy jsou vyráběny z laminované dřevotřísky (LTD) v různých dekorech. Úchytky a kování na jednotlivých prvcích předsíňové sestavy mohou být kovové nebo plastové. Pokud pořizujete nábytek do předsíně, máte vždy na výběr množství designově řešených prvků a barevných odstínů. Moderní předsíňové sestavy jsou často tvořeny zajimavě řešeným nábytkem. Před pořízením nové předsíňové sestavy je potřeba dobře proměřit prostor v předsíni - především délku celé stěny. Pokud máte předsíň jako úzkou chodbu, je potřeba zvážit také hloubku nábytku do předsíně - botníky a skříně do předsíně se vyrábějí nejčastěji v hloubkách 30, 40 a 45 cm.

Pokud si znaší nabídky vyberete jakoukoli předsíňovou sestavu, určitě ji budou vaši přátelé na návštěve obdivovat a při vstupu do vašeho bytu či domu na ně udělá skvělý první dojem.

Počet produktů: 3