Jídelní sestavy - jídelní sety Počet produktů: 14

Moderní trendy v poslední době dávají kuchyni nebo jídelně stále větší význam společenské místnosti. Funkce vaření a stolování se přímo prolíná s trávením volného času a posezením s rodinou či přáteli. Při výběru  jídelní sestavy nebo jídelního setu můžete projevit vaši osobnost a originální představu do skutečnosti.

Jídelní sestavy neboli jídelní sety se skládají z jídelní židle a jídelního stolu. Při výběru jídelní sestavy se můžete rozhodnout ze dvou variant:

První variantou je vybrat s připravené nabídky, ve které jsou jídelní setavy a jídelní sety předem zkompletované podle designu nebo oblíbenosti zákazníků. Hlavním faktorem při výběru jídelní sestavy - setu je bezesporu velikost prostoru v kuchyni nebo jídelně a počet osob vaší domácnosti. Jídelní sestavy - sety pro 4 osoby volíme do menších prostor. V případě početnější rodiny vybíráme jídelní sestavy nebo-li jídelní sety pro 6 nebo 8 osob.

Druhá varianta znamená že jídelní sestavu si můžete nakombinovat libovolně podle vašich představ. Můžete nezávisle podle potřeby vybrat jídelní stůl, tvarem moho být jídelní stoly klasické, jídelní stoly kulaté nebo jídelní stoly oválné.  K jídelnímu stolu si pak vybereme potřebný počet jídelních židlí. Židle do kuchyně vybíráme nejčastěji podle designu, který nás na první pohled zaujme.

Počet produktů: 14