Rohové lavice a sestavy Počet produktů: 3

Při výběru sedacího nábytku do kuchyně nebo jídelny se nejčastěji řídíme podle designu, který nás na první pohled zaujme. K jídelnímu stolu velmi často volíme pohodlné jídelní židle. Pokud nám to však dispoziční řešení kuchyně nebo jídelny dovolí, je výhodné a velmi praktické použít prostorné rohové lavice a sestavy. Kuchyňské rohové lavice mohou nabídnout oproti klasickým jídelním židlím pohodlnější stolování, především pak pro menší děti.

Rohové lavice bývají řešeny do tvaru L , obvykle s jednou delší a jednou kratší stranou. Většinou jsou rohové lavice vyrobeny univerzílně tak, aby je bylo možno smontovat pravostranně i levostranně. Výhodou rohové lavice je také často integrovaný úložný prostor, který je obvykle přítupný po vyklopení sedací části. m jsou vyrobeny univerzálně, lze je smontovat pravo- i levostranně. Součástí rohové lavice bývá praktická rohová polička v horní části rohu.

Pokud hledáte kompletní řešení s rohovou lavicí, jsou v nabídce připraveny hotové rohové sestavy, které se skládají z rohové lavice a dvou či více jídelních židlí ve stejném designu. Nyní už je pouze na vás zvolit si z široké nabídky tvarů, materiálů a látek pro čalounění.

Počet produktů: 3